Podział punktów w Wyszkowie
Hutnik Warszawa zremisował na wyjeździe z Bugiem Wyszków 1:1, w meczu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.
2016-09-26, 07:40

Do przerwy był bezbramkowy remis. W 8. minucie po podaniu Macieja Baranowskiego dobrą okazję miał Krystian Przyborowski, jednak jego strzał z kilku metrów obronił bramkarz. Kilka minut później miała miejsce jedyna okazja gospodarzy w pierwszej części gry. Zawodnik Bugu wyszedł sam na sam, ale lepszy w tej konfrontacji był Karol Pasturczyk. W 35. minucie sprzed pola karnego uderzał Kamil Jankowski, a piłka przeleciała tuż obok bramki. W pierwszej połowie „Dumie Bielan” należał się rzut karny za zagranie ręką (błąd techniczny obrońcy przy przyjęciu), jednak arbiter główny nie wskazał na jedenasty metr.

Od 53. minuty gospodarze grali w dziesięciu po tym jak za faul bez piłki czerwoną kartką ukarany został napastnik Bugu. Sytuacji z obu stron jednak nadal brakowało. W 74. minucie to gospodarze nieoczekiwanie zdobyli bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jakub Rejnuś strzałem głową trafił do siatki „Hutników”. Już osiem minut później nastąpiło wyrównanie. Antoni Górecki, który pojawił się na boisku w drugiej połowie, dośrodkował w pole karne, gdzie celnym uderzeniem głową Damian Pracki pokonał bramkarza. Do końca meczu więcej bramek już nie padło i drużyny podzieliły się punktami.

Za tydzień Hutnik zmierzy się u siebie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Mecz jest zaplanowany na sobotę, godzinę 11.